Počalji od Dexxi taj Sub Okt 03 2015, 11:13

FK NAPREDAK - FK SLOBODA 2:1 (1:0)
stadion Mladost Kruševac
gledalaca 2000
NAPREDAK: Nikolić, Zonjić, Projić (Frimpong 72.), Simonović, Lazarević, Gobeljić, Ivelja, Markoski (Vulić 88.), Lemajić (Luković 62.), Beljić, Nešović

"U prvom poluvremenu Napredak je odigrao vrlo dobro i to prvo poluvreme smo trebali drugačije da rešimo. Videlo se da je u drugom poluvremenu Sloboda krenula sa tri izmene,jednom prinudnom, medjutim danas smo imali sjajnog Beljića koji je to umeo da kazni."

Stadion: Lagator, Gledalaca: 1500

NAPREDAK:Nikolić, Gobeljić, Lazarević, Abraham, Zonjić, Luković, Markoski, Ivelja, Beljić, Nešović, Ndiaye

avatar
Dexxi
Admin

Počalji od Dexxi taj Sub Okt 03 2015, 11:31

Pali i Sremci  pod Bagdalom

FK NAPREDAK - FK DONJI SREM 2:1 (0:0)

stadion Mladost Kruševac gledalaca 4000.

59', 75' Zonjić,(Nap) 65' Mitrušić (Dsrem)

NAPREDAK: Nikolić, Zonjić, Luković ( Trajković 28'), Simonović, Frimpong, Gobeljić, Ivelja, Markoski, Beljić, Lemajić, Nešović

" Nas su u prvom poluvremenu zadesile povrede igrača. Iskoristili smo slabosti Donjeg Srema. Znali smo da je to kvalitetna ekipa i da su im igrači prošli beogradske škole. Ali Donji Srem je igrao onako kako sam očekivao i smatram da smo zasluženo pobedili danas", rekao je šef stručnog štaba Napretka Bogić Bogićević nakon završene utakmice.

avatar
Dexxi
Admin

Počalji od Dexxi taj Sub Okt 03 2015, 11:49

NAPREDAK odneo sva 3 boda iz Inđije !!!

INĐIJA - NAPREDAK 0:1 (0:0)

NAPREDAK:Nikolić, Gobeljić, Simonović, Zonjić, Trajković, Luković, Vulić, Ivelja, Dimitrov, Beljić, Damnjanović.

Veoma vazna pobeda za prikljucak u sami vrh tabele PLS !!!

stadion Mladost Kruševac gledalaca OKO 4000
STRELCI:Markoski 7', Dimitrov 23',  Ndaiye 90'ZA (NAP) Koljević 46',(RADN.)

NAPREDAK: Nikolić, Gobeljić, Simonović, Zonjić, Trajković, Luković, Markoski (Ndaiye 84'), Ivelja, Dimitrov (Vulić 77'), Beljić (Lemajić 90'), Damnjanović

" Odigrana je dobra utakmica koja je bila neizvesna do kraja. Mi smo svoje šanse iskoristili , mogli smo u prvom poluvremenu da vodimo i ubedljivije. U drugom poluvremenu nakon primljenog gola, Radnički jureći rezultat, je pokušao da izjednači. Mi smo se znalački branili i čekali priliku iz kontre,ali je realno nismo imali. Imali smo dve, tri situacije koje na žalost nismo završili kako treba.
I da Radnički na kraju nije krenuo "grlom u jagode" pitanje je da li bi dali taj treći gol. Mislim da smo zasluženo pobedili", rekao je šef stručnog štaba Napretka Bogić Bogićević nakon završene utakmice.
U sledećem, 9.kolu PLS, Napredak gostuje Bačkoj. Utakmica se igra u subotu 10.oktobra.

Stadion: "Slavko Maletin Vava" poseta: oko 4.000
Strelci:, Trivunović 28., Milovac 35.i 52., Tomčić 49(backa)., Beljić, 7. Ivelja 55. i Damnjanović 70. (Nap)

FK BAČKA: Čučković, Nikolić, Stanković, Ilić, Tomčić, Mojsilović (Radović 57.), Bajić, Balabanović, Čeković (Nosković 68.), Trivunović, Milovac (Bjeloš 80.)
FK NAPREDAK: Nikolić, Gobeljić, Simonović, Zonjić, Trajković (Lazarević 61.), Luković, Markoski (Vulić 78.), Ivelja, Beljić (Dimitrov 61.), Damnjanović, Ndiaye
Čarapani su prvi stigli do vođstva, ali je na stadionu „Slavko Maletin Vava“ Bačka već do kraja prvog poluvremena - u 30. i 35. minutu - stigla do preokreta, da bi isto tako furiozno delovala i na početku nastavka, te pogocima u 50. i 55. minutu uspela da obezbedi veliku prednost (4:1). Tek tad učenici Bogića Bogićevića uspeli su da se razbude i sa dva gola do kraja unesu veliku neizvesnost, ali snage da stignu do boda nisu imali.

STRELAC: Ndiaye 41'
NAPREDAK: Janković, Zonjić, Projić, Simović, Frimpong, Gobeljić, Luković, Ivelja (Markoski 77'), Beljić (Vulić 87'), Damnjanović, Ndayie (Lazarević 85')
Odigrana je dobra utakmica. Do zadnjeg minuta je bila neizvesna,ali to je fudbal. Imali smo nekoliko sjajnih šansi, ali i nekoliko kikseva-Simonović i Frimpong su loše vratili lopte golmanu Jankoviću, gde je Kolubara imala stopostotne šanse za gol.
Njihov golman je nekoliko puta odreagovao fantastično, i odavno nisam video tako dobru odbranu kao kod Beljićevog slobodnog udarca.
Pokazali smo i da možemo da se branimo kada treba. Da smo se ovako branili u Bačkoj Palanci, kada smo poveli sa 1:0 sigurno se ne bi ni ta utakmica završila tako